Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Cenu niťového liftingu pomocí mezonití nelze všeobecně paušalizovat. Individuálně se může výrazně lišit, a to jednak na základě toho, kdo jí bude provádět (jak zkušený lékař je a na jaké klinice pracuje), a jednak zase na základě toho, jaký rozsah zákrok bude mít ve vašem konkrétním případě (jak velká bude ošetřovaná oblast, kolik mezonití bude použito, zda bude niťový lifting kombinovaný i s jiným zákrokem atd.).

ORIENTAČNÍ CENY

Pokud ale zprůměrujeme ceny niťového liftingu u různých klinik v různých městech po celé České republice, pak nám průměrná cena, za kterou aplikaci mezonití můžete podstoupit, vyjde na přibližně 11 000 Kč. Nejlevnější kliniky vám zákrok provedou za cenu 2 000 – 5 000 Kč, ty nejdražší za přibližně 20 000 – 25 000 Kč. Cena by ale při rozhodování, kde niťový lifting podstoupit, nikdy neměla být hlavním faktorem. Zásadní jsou spíše zkušenosti chirurga, který bude zákrok provádět, a pověst kliniky, na které pracuje. Vybírejte proto z takových, které mají napříč internetem pozitivní recenze, a raději si za to trochu připlaťte. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím, které by mohly plynout z toho, kdyby vám zákrok za nižší cenu prováděl méně zkušený chirurg (ten také umí správně řešit případné problémy po zákroku).

Cena, kterou klinika za niťový lifting uvádí, nemusí být konečná. Před samotným zákrokem doporučujeme zeptat se, co v ceně za zákrok dostanete a co si případně budete muset hradit samy. Cena většinou zahrnuje úvodní konzultaci s chirurgem, lokální anestezii, materiál (mezonitě) a samotný zákrok. V ceně většinou dostanete i pomůcky k pooperační péči (při niťovém liftingu je to obličejová maska), samotné pooperační kontroly, analgetika, chladící materiál a další konzultace už ale v ceně zahrnuty být nemusí.

Hradí niťový lifting pojišťovna?

Niťový lifting patří mezi estetické zákroky, které podstupujete ze své svobodné vůle, ale k životu nejsou nutné. Takovéto zákroky pojišťovny nikdy nehradí.

Výjimku tvoří pouze ty případy, kdy je nutné niťový lifting podstoupit kvůli vrozené vadě či nějakému úrazu. V takovém případě se ale předem u vaší pojišťovny informujte, jakou částku vám za zákrok uhradí. Pojišťovny budou mít různé podmínky hrazení takovýchto zákroků.