Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Původně jsem přemýšlela nad jiným způsobem, jak vyhladit vrásky v obličeji. Zajímaly mě výplně kyselinou hyaluronovou. Po konzultaci s lékařem jsem se ale rozhodla pro efektivnější řešení – mezonitě. Chirurg mi předem vše vysvětlil a během zákroku ošetřovaná místa znecitlivěl. Poté sice trvalo déle, než se u mě srovnaly nerovnosti po zákroku, o to dlouhodobější a neměnný ale následně byl výsledný efekt. Mezonitě doporučuji.

Aplikaci mezonití jsem podstoupila v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové. Moje hodnocení obou zákroků je kladné. Vybrala jsem si výbornou lékařku, která se mnou vše zkonzultovala a přizpůsobila zákrok mým specifickým potřebám. Jsem teprve 2 dny po zákroku, nemohu proto zatím posoudit výsledky. Věřím ale v to, že výsledný efekt bude uspokojující, a pokud ne, vím, že se mohu obrátit na mou lékařku, která se mnou vše opět probere a vyřeší.

Absolvovala jsem mezonitě a jsem 8 dní po zákroku. Hned po zákroku jsem se při pohledu do zrcadla strašně lekla, ale teď už je vše v naprostém pořádku a výsledky jsou uspokojivé. Pomohlo mi také to, že jsem si vybrala profesionální doktorku. Ta mi ihned vše vysvětlila a uklidnila mě, abych ihned po zákroku nepanikařila. Vše se prý do pár dní upraví, a tak se i stalo. Jsem spokojená jak s paní doktorkou, tak s výsledkem zákroku.

Pro aplikaci mezonití jsem si vybrala velmi milou a šikovnou doktorku. Po ošetření znecitlivujícím krémem byl zákrok téměř bezbolestný, pouze jsem ho trošku cítila. V obličeji mám bezprostředně po něm pouze nepatrné modřinky. Velmi se těším na to, jaké výsledky budou viditelné po 2-3 týdnech, rozdíl oproti stavu před zákrokem je ale patrný už teď. V ceně zákroku jsem navíc obdržela zklidňující chladivou masku, což mě potěšilo.

Aplikace mezonití byla po nanesení znecitlivujícího krému prakticky bezbolestná. Bolelo to pouze u lícních kostí, ale trvalo to jen chvilku a bolest nebyla nijak intenzivní. Poté už jsem zákrok v jiných místech obličeje ani necítila. Nechala jsem si dát po 3 nitě do každé poloviny obličeje. Po zákroku žádnou bolest necítím, modřinky jsou miniaturní a po nanesení make-upu neviditelné. Mírný otok ještě přetrvává, ale výsledky aplikace mezonití vidím už teď, a to zejména na koutcích úst. Samotný zákrok trval pouze cca 20-30 minut a mohu ho každému jenom doporučit.

Znáte ten pocit kdy váš obličej vypadá jako by ho něco táhlo dolů? Je jedno kolik toho naspíte, kolik vypijete vody a jak moc usilovně pečujete o pokožku. Po narození třetího dítěte a náročné práci, už to můj obličej prostě vzdal. Dřív pomáhali všelijaké zpevňující masky, krémy, návštěva kosmetiky. V jeden moment můj obličej přestal reagovat na moje snahy a zůstal se smutným a unaveným výrazem směrem dolů. Po mezonitích jsem neskutečně spokojená. Vypadám svěží, mladší, veselejší a čerstvá. Celý zákrok trval sotva hodinu a šla jsem rovnou domů. Výsledek byl vidět téměř okamžitě.

Je mi 53 a neměla jsem ještě žádné operace ani zákroky. Rozhodla jsem si udělat radost a přetočit čas nazpět o 5 - 10 let. Protože jsem měla obavy podstoupit větší zákrok doktor mi doporučil mezonitě. Nechala jsem si udělat spodní část obličeje a krk. Na krku jsou výsledky vidět okamžitě. Na obličeji nejsou změny tak masivní, ale obličej vypadá svěží a pevnější. Za mě super řešení pokud se ještě necítíte na chirurgické omlazení.

Zhubla jsem o 23 kg a je mi 34 let. Jsem moc spokojená se ztrátou nadbytečné váhy ale teď řeším kůži po celém těle která visí. Obličej není výjimkou. Nechala jsem si udělat mezonitě na čele, spodní části obličeje a krku. Jsem moc spokojena s výsledkem a rychlostí zotavení. Na čele jsou změny nejvíce viditelné, ale doktor řekl že se kůže ještě malinko napne i na krku. S výsledkem jsem spokojena a je to lepší než jsem čekala.

Nad aplikací mezonití jsem přemýšlela už velmi dlouho. Nakonec jsem se odhodlala nechat si je aplikovat do okolí očí. Nakonec musím říct, že výsledek předčil mé očekávání a jsem velmi spokojená. Chtěla bych poděkovat paní doktorce, která mi zákrok provedla. Mezonitě mohu jen a jen doporučit.

V této chvíli jsem týden po podstoupení niťového liftingu pomocí mezonití, už teď ale vidím mírné zlepšení. Velmi se těším na plný efekt, který by se měl dostavit do 2-3 týdnů. S doktorkou, kterou jsem si na zákrok vybrala, jsem velmi spokojená. Je milá, vše mi vysvětlila a zákrok nebyl nijak bolestivý.

Na zákrok jsem slyšela hodně dobrých recenzí. Na doporučení kamarádky, která mezonitě absolvovala už 2x, jsem se odhodlala. Nevím proč jsem to neudělala dřív. Vydrží to déle jak botox a výsledek je mnohem přirozenější. Pokud váháte, tak směle do toho.

Před týdnem jsem byla na opakování liftingu pomocí nití a jsem neskutečně spokojená. Okamžité omlazení o 10 let. Žádné otoky, modřiny nic. Doktor mi řekl že další zákrok bude možný nejdříve za 9 měsíců. Doufám že výsledek vydrží tak dlouho. Jsem nadšená.