Chápeme důležitost rychlé odezvy na vaše dotazy a rezervace, proto se snažíme odpovědět během pár hodin, ale jsou případy, kdy to může chvilku trvat. Přestože v pracovní dobu někdo od nás sedí na recepci u počítače, je možné, že se věnujeme klientům, kteří právě přišli na konzultaci nebo zákrok. Občas čekáme na lékaře, až nám potvrdí volnou kapacitu na vámi vybrané datum, takže nemůžeme odpovědět hned.

Mějte prosím strpení, odpovíme jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail neprošel přes filtr pošty. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že mezonitě můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na jedné klinice se specializují na mezonitě v oblasti obličeje, ale na krk a dekolt mohou být lepší na druhé. Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno odpovídající pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  |  lifting@mezonite.cz

Internetové stránky mezonite.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář